Győztesek
2012 - 2013 tanév
Városi rajzverseny
Felkészítők: Pinczésné Kovács Anikó – Nagyné Rácz Enikő – Juhászné Pusztai Irén
I. hely: Szemán Gabriella 1.b
Városi Móra Ferenc Mesemondó Verseny
I. hely: Okváth Hédi 1.b
Alapműveleti matematika verseny
Felkészítő: Hofgártné Czeglédi Etelka
V. hely: Györfi Zsolt 5.a
VI. hely: Kurucz Gréta 5.b
Fekete Borbála Alapítvány által meghirdetett Rajzverseny
Felkészítő: Fekésháziné Pallai Erika
I. hely: Mikó Petra 8.b
Országos Angol vers- és prózamondó verseny
Felkészítő: Tóthné Németi Mariann
Bronz fokozat: Dancs Dorka 2.b
Bólyai Matematika Csapatverseny
Felkészítők: Juhász Zoltánné – Juhászné Bakk Ildikó
V. hely: Dobos Dániel, Károly Kinga, Tóth Dominik, Váradi Marcell
Városi Olvasási verseny
I. hely: Tóth Fruzsina 3.a
Megyei Helyesírási Verseny
IV. hely: Suba Zsófia 3.a
VI. hely: Tóth Dominik 3.a
„Olvasom, értem” megyei szövegértési verseny
III. hely: Tóth Fruzsina
Babszem Jankó mesemondó verseny
III. hely: Till Sára 3.a
Nádudvari „Varázsceruza” helyesírási verseny
II. hely: Tóth Dominik Frank
Zsákai Tanulmányi verseny
II. hely: Tóth Dominik Frank
Alapműveleti matematika verseny 4. osztályosok között
II. hely: Nagy Gergely 4.b – megyei IV. hely
Curie matematika verseny
I. hely: Tóth Dominik – országos II. hely
Kalmár László matematika verseny
II. hely: Tóth Dominik Frank – országos XVI. hely
Gyermek iskola kupa közlekedési verseny
II. hely: Szűcs Márton 1.b
Hajdú Léda 2.a
Nagy Bence 3.b
Fendrik Tibor 4.b
Teki-Totó országos verseny
IV hely: Gyöngyösi Nóra
Városismereti verseny
III. hely: Cifra Zsuzsa
Csirmaz Réka
Gyöngyösi Nóra
Takács Enikő
Bólyai magyar csapatverseny
Felkészítő: Kiss Andrásné
I. hely: Bak Dávid, Dobi Gergő, Szabó Marcell 6.b
Országos XIV. hely: Tóth Dórina 6.b
„Olvasom, értem" megyei szövegértési verseny
IV. hely: Tóth Dorina 6.b
VI. hely: Szabó Milán 2. b
Szövegértési verseny
IV. hely: Czifra János 5.a
Győrfi Zsolt 5.a
Tóth Benedek Tibor 5.a
Kaán Károly megyei természetismereti verseny
Felkészítő: Kulcsárné Toroczkai Gabriella Dóra
V. hely: Kukta Fanni 5.a
„Olvasom, értem” megyei szövegértési verseny
Felkészítő: Erdei Gyuláné
III. hely: Patkós Viktória 6.a
„Mesebeszéd” mesemondó fesztivál
I. hely - arany minősítés: Kölcsei Viktória
„Szép magyar beszéd” területi eredménye
I. hely: Kádár Zsanett 8.b - Regionális versenyen aranyjelvény helyezést ért el
II. hely: Szűcs Kincső 5.b
III. hely: Györgyi Zalán 5.b
„Mesél a Sárrét” mesemondó verseny
I. hely: Kölcsei Viktória
A nyelv egy szépen szóló muzsika - megyei helyesírási verseny
V. hely: Patkós Viktória 6.a
Bolyai Matematika csapatverseny
Felkészítő: Totyikné Borbély Gabriella
I. hely: Dobi Gergő, Kállai Dániel
Országos II. hely: Szabó Marcell, Vári Liliána
Természettudományi Kistérségi Csapatverseny
I. hely: Kállai Dániel 6.b
Árva Ferenc 7.a
Molnár Dániel 7.b
Sebők Vivien
Baranyai Richárd 8.a
Curie Környezetvédelmi verseny
I. hely: Dobi Gergő, Kállai Dániel, Kiss Zsófia - országos V. hely
I. hely: Miron Diána, Nagy Márk, Nagy Patrik
III. hely: Kircsi Levente, Sebők Vivien, Takács Gréta
Zrínyi Matematika verseny
II. hely: Szabó Marcell 6.b - országos 35. hely
Alapműveleti matematika verseny
I. hely: Szabó Marcell 6.b - megyei II. hely
Idegennyelvű vers- és prózamondó verseny
Felkészítő: Dr. Molnár Lajosné
II. hely: Balogh Bence 4.b
III. hely: Györgyi zalán 5.b
Városi angol vers- és prózamondó verseny
I. hely: Györgyi Zalán 5.b
Víz világnapja városi verseny
I. hely: Sebők Vivien
Takács Gréta
Gajdos Annamária
Kircsi Levente 8.a
Kaán Károly megyei természetismereti verseny
V. hely: Kállai Dániel 6.b
Zalamat Országos Ango Feladatmegoldó és Civilizációs verseny
I. hely: Győrfi Zsolt - országos V. hely
Kapocs Angol vers- és prózamondó verseny
Bronz fokozat: Balogh Bence
Idegennyelvű vers- és prózamondó megyei verseny
Felkészítő: Hegedűs Erika
II. hely: Szatmári Ákos 4.b
Különdíj: Kölcsei Viktória 5.b
Városi angol vers- és prózamondó verseny
I. hely: Kölcsei Viktória 5.b
Budapest Kapocs Kéttannyelvű Általános Iskola
Bronz fokozat: Kölcsei Viktória
Városi angol országismereti verseny
I. hely: Istók Fruzsina
Nagy Márk 8.b
Kiss Liliána 8.a
Zalamat Országos Angol Feladatmegoldó és Civilizációs verseny
I. hely: Engbersen Anna 6.a - országos IV. hely
IV. hely: Kölcsei Viktória
I. hely: Nagy Márk 8.b
IV. hely: Istók Fruzsina 8.b
Városi Olvasási Verseny
Felkészítő: Baloghné Futó Zsuzsanna
I. hely: Makai Attila 4.b
Városi rajzverseny
I. hely: Fedics Fanni
Városi Móra Ferenc mesemondó verseny
I. hely: Radácsi Gusztáv 4.b
Városi angol vers- és prózamondó verseny
I. hely: Kircsi Dorottya 3.a
Idegennyelvű vers- és prózamondó megyei verseny
III. hely: Kircsi Dorottya 3.a
Országos Angol vers- és prózamondó verseny
Ezüst fokozat: Csapó Lili 2.b
Bendegúz Nyelvész verseny
III. hely: Makai Attila 4.b
Felkészítő: Dr. Szura Józsefné
Dancs Márton
III. hely. országos 44 hely: Kenguru matematika verseny
VI. hely: Alapműveleti Matematika verseny
I. hely: Kalmár László Matematika verseny
Sport
Mezei futóverseny
Felkészítők: Biriné Szabó Éva - Boros Beáta - Szűcs János
Sain Anna 2.b
Cseke Benigna, Chlebik Bence 5.a
Szűcs Kincső 5.b
Dobi Gergő 6.b
Kálmán Dávid 8.b - I. hely
Tollas Diákolimpia
Csirmaz Réka 3.b - III. hely
Szalontai Dominik 3.a - I. hely, országos VII. hely
Tóth Levente 3.a - II. hely, országos IX. hely
Joó Balázs 8.b - I. hely, országos VIII. hely
Csirmaz Bence - VI. hely
Úszás
I-II. korcsoport
Dobos Dániel - gyors, mell
Németi Mira - II. hely mell, III. hely gyors
Dancs Dorka 2.b - hát
Pinczés Dániel 2.a - mell
Dancs Márton 4.c - I. hely mell, VII. országos hely 50 m mell
Suba Zsófia 3.a - hát, mell
Papp E. Márk, Dancs Márton, Szabó Milán, Tóth Dominik Frank - II. hely 4x50 m váltó
Szilágyi Szilvia, Czifra Zsuzsa, Márton Lili, Suba Zsófia - 4x50 m váltó
III-IV. korcsoport
Boruzs János 6.a - III. hely
Boruzs János, Borbély Máté, Kállai Dániel, Dobi Gergő - 4x50 m váltó
Magyar Balázs 8.b - III. hely gyors, hát
Kalló Gréta 7.a - hát
Magyar Balázs, Pinczés Csaba, Hüse Ákos, Sipos Roland - II. hely 4x50 m váltó
Pinczés Orsolya, Tőkés Diána, Keserű dóra, Kaló Gréta - 4x50 m váltó
V-VI. korcsoport
Gém Péter 8.a - mell
„A” kategória
Dobos Dorottya 6.a - I. hely 100m hát, IX. országos hely, II. hely gyors
Tóth Dorina Gréta 6.b - III. hely 100 m gyors
Szűcs Kincső 5.b - III. hely 100 m pillangó
Havasi Fanni 5.a, Szűcs Kincső 5.b, Dobos Dorottya 6.a, Németi Réka,
Tóth Dorina 6.b - I. hely 4x50 m váltó, országos IV. hely
Atlétika
I. korcsoport
Sain Anna 2.b - egyéni bajnok, Feindrik Anna 2.b, Serdült Kira 1.a, Német Mira 3.a
Némethy Alíz 3.a, Somogyi Dia 1.b - városi I. hely, megyei V. hely
Rácz Donát 2.b - II. hely, megyei bajnok, Jákob Máté 2.b, Szűcs Tamás 2.b, Bordán László 2.b
Csízi Roland 2.a - városi I. hely, megyei I. hely
II. korcsoport
Szőllősi Réka 4.b - egyéni bajnok, Cseke Benigna 5.a - II. hely, Kircsi Veronika 5.a
Kunkli Renáta 4.a, Sándor Alexa 4.a, Karika Zsanett 4.c - városi I. hely, megyei V. hely
Tordai Balázs 4.c - egyéni bajnok, Szentiványi ilán 5.a - II. hely, Nagy Nándor 4.a - III. hely
Chlebik Bence 5.a, Kesrű Gábor 3.a, Magyar László 4.b - városi I. hely, megyei IV. hely
III. korcsoport
Tóth Dorina 6.b - II. hely, Szűcs Kincső 5.b, Dobos Dorottya 6.a, Kurucz Kamilla 6.b
Szabó Vivien 7.b, Jurkinya Petra 7.b - városi I. hely, megyei VIII. hely
Dobi Gergő 6.b - III. hely, Kállai Dániel 6.b, Kircsi Balázs, Végh Bence, Sarkadi József 5.a
Szilágyi Szabolcs - városi I. hely, megyei III. hely
IV. korcsopot
Pallagi János 8.b - egyéni bajnok, Kálmán Dávid 8.b - II. hely, Kircsi Levente 8.a, Sipos Roland 7.b, Havjár Dávid,
Pinczés Csaba 8.b - városi I. hely, megyei V. hely
Egyéni versenyek
Kálmán Dávid 8.b - 1500 m I. hely, megyei II. hely; kislabdadobás III. hely
Havjár Dávid 8.b - 300 m I. hely; 60m III. hely
Kircsi Levente 8.a - 300m I. hely; távolugrás I. hely
Kaló Gréta 7.a - 300 m I. hely, megyei II. hely
Tőkés Diána 8.a - súlylökés III. hely, megyei IV. hely
Kircsi Balázs - 60 m futás megyei I. hely
Labdarúgás
I. korcsoport
Városi bajnok, Megyei bajnok, Országos döntő VIII. hely
Rácz Donát, Szűcs Tamás, Bordán László, Jákob Máté, Tóth Mátyás, Sain Anna, Oláh Máté
Nagy Milán, Baranyi Levente, Csáki Máté, Drobina Martin
II. korcsoport
Városi bajnok, Megyei bajnok, Országos döntő II. hely
Váradi Marcell, Tordai Balázs, Somogyi Sándor, Magyar László, Simon Kristóf, Szatmári Ákos Keserű Gábor, Chlebik Bence, Bakk Máté, Szentiványi Milán, Tóth Zoltán, Enyedi Máté
Szikora Péter, Szilágyi József, Nagy Nándor, Domonkos Szabolcs, Cseke Beningna
III. korcsoport
Városi bajnok, Országos futsall döntő
Tóth Benedek, Komódi Dominik, Karika Balázs, Kállai Dániel, Végh Bence, Farkas Dávid
Dobi Gergő, Szilágyi Szabolcs, Nagy Levente, Tordai Balázs
IV. korcsoport
Városi bajnok
Sipos Roland, Pallagi János, Mezei Milán, Nagy Péter, Bodó Máté, Havjár Dávid, Luczi Ádám Pinczés Csaba, Kálmán Dávid, Balogh Márk Botond
Játékos Sportverseny
Városi I. hely, Megyei IV. hely
Chlebik Bence, Keserű Gábor, Simon Kristóf, Szentiványi Milán, Szűcs Tamás, Tordai Balázs
Tóth Mátyás, Váradi Marcell, Cseke Benigna, Szodrai Krisztina, Sándor Alexa, Sain Anna
Németi Mira, Kiss Tünde, Gyöngyösi Nóra, Fendrik Anna, Csirmaz Réka
Tájékozódási futóverseny
Szabó Marcell - megyei I. hely, országos III. hely
Szabó Milán - megyei I. hely, országos XX. hely
Copyright © 2014 Thököly Imre Két Tanítási Nyelvű Általános Iskola